KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13162156
nr 1316 2156
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 48/360, daterad -77, Vin&sprit. Motivet: 38x61 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:24:25
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén